Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Ale United Pojkar 13 (9-m) Ale United Vit
Ale United Pojkar 13 (9-m) Ale United Blå
Ale United Pojkar 15 Ale United
Alingsås IF Pojkar 11 Alingsås IF Vit
Alingsås IF Pojkar 11 Alingsås IF Grön
Alingsås IF Pojkar 13 (9-m) Alingsås IF
Alingsås IF Pojkar 15 Alingsås IF Vit
Alingsås IF Pojkar 15 Alingsås IF Grön
Alingsås KIK Flickor 16 Alingsås KIK
Allerums GIF Pojkar 10 Allerums GIF
Asarums IF FK Pojkar 15 Asarums IF FK
Askims IK Pojkar 11 Askims IK SVART
Askims IK Pojkar 11 Askims IK RÖD
AsmundtorpsIF/BillebergaGIF Pojkar 13 (9-m) AsmundtorpsIF/BillebergaGIF
AsmundtorpsIF/BillebergaGIF Pojkar 14 AsmundtorpsIF/BillebergaGIF
Azalea BK Pojkar 11 Azalea BK 1
Azalea BK Pojkar 11 Azalea BK 2
Bankeryds SK Flickor 13 Bankeryds SK 2
Bankeryds SK Flickor 13 Bankeryds SK 1
Bankeryds SK Flickor 14 Bankeryds SK
Bergdalen IK Pojkar 14 Bergdalen IK
Bergdalens IK Flickor 16 Bergdalens IK
Bjuvstorps FF Pojkar 10 Bjuvstorps FF BFF
Bjärreds IF Pojkar 15 Bjärreds IF
BK Astrio Pojkar 11 BK Astrio Svart
BK Astrio Pojkar 11 BK Astrio Gul
BK Derby Flickor 15 BK Derby
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken VIT
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken RÖD
BK Höllviken Pojkar 15 BK Höllviken
BK Ljungsbro Pojkar 14 BK Ljungsbro
Boo FF Pojkar 11 Boo FF P07:10
Boo FF Pojkar 14 Boo FF
Boo FF Pojkar 15 Boo FF
Boo FF Pojkar 15 Boo FF :1
Boo FF Flickor 13 (9-m) Boo FF F05:1
Boo FF Flickor 13 (9-m) Boo FF 11
Borstahusens BK Pojkar 11 Borstahusens BK
Brämhult IK Flickor 13 (9-m) Brämhult IK
Brämhults IK Pojkar 14 Brämhults IK
Byttorps IF Flickor 12 Byttorps IF
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 12 Dalen/Krokslätts FF 2
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 12 Dalen/Krokslätts FF 1
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14 Dalsjöfors GoIF
Derome/Åskloster Pojkar 15 Derome/Åskloster
Egnahems BK Pojkar 13 Egnahems BK
Ekhagens IF Pojkar 12 Ekhagens IF Svart
Ekhagens IF Pojkar 12 Ekhagens IF Röd
Emmaboda IS Flickor 14 Emmaboda IS
Emmaboda kombination P04 Pojkar 14 Emmaboda kombination P04
Enebybergs IF Pojkar 14 Enebybergs IF
Eneby BK Pojkar 13 (9-m) Eneby BK P05
Enskede IK Pojkar 13 (9-m) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 16 Enskede IK -2
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 4
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 5
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 13 (9-m) Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 13 (9-m) Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 14 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 14 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 15 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 15 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 16 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 13 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 14 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 14 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 15 Eskilsminne IF
Falkenbergs FF Pojkar 14 Falkenbergs FF
FC Djursholm Pojkar 11 FC Djursholm
FC Hessleholm Flickor 16 FC Hessleholm
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg 1 blå
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg 2 röd
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg P09
FC Trelleborg Pojkar 11 FC Trelleborg Röd
FC Trelleborg Pojkar 11 FC Trelleborg Blå
FC Trelleborg Pojkar 16 FC Trelleborg
FK Karlskrona Pojkar 11 FK Karlskrona Svart 1
FK Karlskrona Pojkar 11 FK Karlskrona Svart 2
FK Karlskrona Pojkar 14 FK Karlskrona Svart
Floda BoIF Pojkar 12 Floda BoIF 1Floda Blå
Floda BoIF Pojkar 12 Floda BoIF 2Floda Vit
Floda BoIF Pojkar 13 (9-m) Floda BoIF
Floda BoIF Flickor 13 (9-m) Floda BoIF
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 2 Svart
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 1 Röd
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF 1
Frillesås FF Pojkar 12 Frillesås FF
Frillesås FF Pojkar 13 (9-m) Frillesås FF
Frillesås FF Flickor 12 Frillesås FF
Fristad/Sparsör/Borgstena Flickor 16 Fristad/Sparsör/Borgstena
Fässbergs IF Pojkar 13 (9-m) Fässbergs IF
Fässbergs IF Pojkar 15 Fässbergs IF
Gantofta IF Pojkar 10 Gantofta IF
Gantofta IF Pojkar 11 Gantofta IF
Gerdskens BK Flickor 13 (9-m) Gerdskens BK
GIF Nike Pojkar 16 GIF Nike
Glumslövs FF Pojkar 15 Glumslövs FF
Glumslövs FF Flickor 14 Glumslövs FF
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 14 Groheds IF / Ljungskile SK
Gärds Köpinge IF Flickor 13 Gärds Köpinge IF
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Hammarby IF FF Pojkar 13 (9-m) Hammarby IF FF HHammarby 10
Hasslöv Skottorp Pojkar 11 Hasslöv Skottorp
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF HIF VIT
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF HIF BLÅ
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF HIF RÖD
Helsingborg Östra IF Pojkar 10 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 11 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 12 Helsingborg Östra IF 2 Svart
Helsingborg Östra IF Pojkar 12 Helsingborg Östra IF 1 Grön
Helsingborg Östra IF Pojkar 13 (9-m) Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 15 Helsingborg Östra IF
Herrestads AIF Flickor 13 (9-m) Herrestads AIF
Herrestads AIF Flickor 14 Herrestads AIF
HGH Pojkar 14 HGH
Hittarps IK Flickor 14 Hittarps IK Svart
Holmalunds IF Pojkar 13 (9-m) Holmalunds IF
Horred/Kungkarl Pojkar 10 Horred/Kungkarl
Hovshaga AIF Pojkar 13 (9-m) Hovshaga AIF
Hovås Billdal IF Pojkar 11 Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Pojkar 11 Hovås Billdal IF 2
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 2
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Flickor 16 Hovås Billdal IF
Hultsfreds FK Flickor 14 Hultsfreds FK Per Tuvesson
Hyltebruks IF Pojkar 14 Hyltebruks IF P-04
Höganäs BK Pojkar 14 Höganäs BK
Hönö IS Pojkar 14 Hönö IS p04
IF Brommapojkarna Pojkar 11 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 14 IF Brommapojkarna p04:1
IF Brommapojkarna Flickor 16 IF Brommapojkarna
IF Böljan Flickor 13 (9-m) IF Böljan
IF Böljan Flickor 14 IF Böljan 2
IF Böljan Flickor 14 IF Böljan 1
IF Böljan Flickor 15 IF Böljan
IF Böljan Flickor 16 IF Böljan
IF Centern Flickor 15 IF Centern
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 3
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 2
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 1
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 IFK Aspudden-Tellus 2
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 IFK Aspudden-Tellus 1
IFK Berga Pojkar 13 (9-m) IFK Berga 2
IFK Berga Pojkar 13 (9-m) IFK Berga 1
IFK Borgholm Pojkar 15 IFK Borgholm
IFK Falköping Pojkar 14 IFK Falköping
IFK Falköping FF Pojkar 15 IFK Falköping FF Blå
IFK Grimslöv Pojkar 15 IFK Grimslöv
IFK Hässleholm Pojkar 13 (9-m) IFK Hässleholm
IFK Kalmar Flickor 15 IFK Kalmar
IFK Kalmar Flickor 16 IFK Kalmar
IFK Lidingö FK Pojkar 13 IFK Lidingö FK
IFK Nyköping Flickor 13 IFK Nyköping
IFK Täby FK Pojkar 14 IFK Täby FK
IFK Österåker FK Pojkar 15 IFK Österåker FK
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 12 IF Limhamn Bunkeflo 2 L2
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 12 IF Limhamn Bunkeflo 1 L1
IF Mölndal Fotboll Pojkar 13 IF Mölndal Fotboll
IF Norvalla Flickor 16 IF Norvalla
IK Kongahälla Pojkar 13 (9-m) IK Kongahälla Röd
IK Kongahälla Pojkar 13 (9-m) IK Kongahälla Vit
IK Zenith Flickor 13 (9-m) IK Zenith
Ingelstad IK/Nöbbele BK Pojkar 13 (9-m) Ingelstad IK/Nöbbele BK
IOWA City Alliance Pojkar 15 IOWA City Alliance
Jarlabergs IF Pojkar 15 Jarlabergs IF
Jonsereds IF Pojkar 13 Jonsereds IF
Jonstorps IF FK Pojkar 14 Jonstorps IF FK
Jonstorps IF FK Pojkar 15 Jonstorps IF FK
Jämshögs IF Pojkar 13 (9-m) Jämshögs IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 Jönköpings Södra IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 (9-m) Jönköpings Södra IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 16 Jönköpings Södra IF
Kalmar FF Pojkar 11 Kalmar FF Vit
Kalmar FF Pojkar 11 Kalmar FF Röd
Kalmar Södra IF Pojkar 16 Kalmar Södra IF
Kinna IF Pojkar 11 Kinna IF Blå
Kinna IF Pojkar 11 Kinna IF Röd
Kullabygdens DFF Flickor 15 Kullabygdens DFF
Kulladals FF Pojkar 15 Kulladals FF Röd
Kulladals FF Pojkar 15 Kulladals FF Blå
Kullavik IF Pojkar 11 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 11 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 13 (9-m) Kullavik IF 2 Blå
Kullavik IF Pojkar 13 (9-m) Kullavik IF 1 Gul
Kullavik IF Pojkar 14 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 14 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 15 Kullavik IF
Kullavik IF Flickor 10 Kullavik IF
Kullavik IF Flickor 11 Kullavik IF 2 rosa
Kullavik IF Flickor 11 Kullavik IF 1 vit
Kullavik IF Flickor 13 Kullavik IF
Kungsbacka IF Pojkar 15 Kungsbacka IF
Kållered SK Flickor 13 Kållered SK
Laholms FK Pojkar 13 (9-m) Laholms FK
Landvetter IF 2003 Flickor 14 Landvetter IF 2003
Lerkils IF Pojkar 11 Lerkils IF 2
Lerkils IF Pojkar 11 Lerkils IF 1
Lerkils IF Pojkar 12 Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 16 Lerkils IF
Lerkils IF Flickor 11 Lerkils IF Röd
Lerkils IF Flickor 11 Lerkils IF Blå
Lerums IS Pojkar 11 Lerums IS 3
Lerums IS Pojkar 11 Lerums IS 2
Lerums IS Pojkar 11 Lerums IS 1
Lerums IS Flickor 13 Lerums IS
LGM Pojkar 14 LGM
Lidköpings FK Pojkar 14 Lidköpings FK Röd
Lidköpings FK Pojkar 14 Lidköpings FK Grön
Lidköpings FK Flickor 14 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 15 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 16 Lidköpings FK
Liga 06 IF Pojkar 16 Liga 06 IF
Lindome GIF Pojkar 14 Lindome GIF
Lindome GIF Flickor 11 Lindome GIF 2
Lindome GIF Flickor 11 Lindome GIF 1
Lindome GIF Flickor 12 Lindome GIF
Lindome GIF Flickor 15 Lindome GIF
Lindsdals IF Flickor 14 Lindsdals IF
Linghems SK Pojkar 11 Linghems SK
Ljungskile/Grohed/Ödsmål Flickor 15 Ljungskile/Grohed/Ödsmål
Ljungskile SK Pojkar 15 Ljungskile SK
Madesjö IF Flickor 13 Madesjö IF
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 12 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 12 Malmö FF 2
Mariedals IK Flickor 16 Mariedals IK
Mariestads BK Pojkar 15 Mariestads BK BK
Myckleby IK Pojkar 13 (9-m) Myckleby IK 9-manna
Målilla GOIF Pojkar 13 (9-m) Målilla GOIF
Mälarhöjdens IK Pojkar 15 Mälarhöjdens IK
Mölnlycke IS Pojkar 14 Mölnlycke IS /Sjövalla FK
Nordstrand IF Pojkar 15 Nordstrand IF 2
Nordstrand IF Pojkar 15 Nordstrand IF 1
Norrtulls SK Flickor 13 (9-m) Norrtulls SK
Näsets SK Pojkar 12 Näsets SK 1
Näsets SK Pojkar 12 Näsets SK 2
Näsets SK Pojkar 13 (9-m) Näsets SK
Nässjö FF Pojkar 13 (9-m) Nässjö FF
Nässjö FF Pojkar 14 Nässjö FF
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 3
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 13 Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 13 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK Gul
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK Vit
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK Blå
Oskarströms IS Flickor 13 (9-m) Oskarströms IS
Pålsboda GOIF Flickor 16 Pålsboda GOIF
QBIK Flickor 14 QBIK 2
QBIK Flickor 14 QBIK 1
Qviding FIF Pojkar 12 Qviding FIF Vit
Qviding FIF Pojkar 12 Qviding FIF Vinröd
Qviding FIF Pojkar 13 (9-m) Qviding FIF
Qviding FIF Pojkar 15 Qviding FIF
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF P2009
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF Vit
Ramlösa Södra IF Pojkar 13 (9-m) Ramlösa Södra IF
Rydboholms sk Pojkar 13 Rydboholms sk
Råå IF Pojkar 10 Råå IF ljusblå
Råå IF Pojkar 12 Råå IF
Råå IF Pojkar 14 Råå IF
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 15 Rönninge Salem Fotboll
Sandsbro Allmänna IK Pojkar 12 Sandsbro Allmänna IK
Sandsbro Allmänna IK Flickor 13 (9-m) Sandsbro Allmänna IK
Segeltorps IF Pojkar 13 Segeltorps IF 11-manna
Segeltorps IF Flickor 13 Segeltorps IF
Sjömarken/Sandared IF Pojkar 14 Sjömarken/Sandared IF
Skiljebo SK Flickor 14 Skiljebo SK
Skiljebo SK Flickor 15 Skiljebo SK
Skiljebo SK Flickor 16 Skiljebo SK
Skultorps IF Flickor 12 Skultorps IF Önskar övernatta på Skola
Skultorps IF Flickor 13 (9-m) Skultorps IF
Skövde KIK Flickor 13 (9-m) Skövde KIK 2
Skövde KIK Flickor 13 (9-m) Skövde KIK 1
Smålandsstenars GOIF Pojkar 12 Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Pojkar 15 Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Flickor 12 Smålandsstenars GOIF
Sollentuna FK Pojkar 14 Sollentuna FK
Solängens BK Flickor 13 Solängens BK
Spjutstorps IF Flickor 13 (9-m) Spjutstorps IF
Stafsinge IF Pojkar 13 (9-m) Stafsinge IF
Stattena IF Pojkar 14 Stattena IF 9-M
Stenkullen GoIK Pojkar 16 Stenkullen GoIK
Stenkullen GoIK Flickor 16 Stenkullen GoIK
Stenungsunds IF Pojkar 14 Stenungsunds IF Stenungsuns IF
Svedala IF Pojkar 15 Svedala IF
Särö IK Pojkar 13 (9-m) Särö IK
Södra Sandby IF Flickor 13 (9-m) Södra Sandby IF
Tomelilla IF Pojkar 15 Tomelilla IF
Tomtens IF Pojkar 14 Tomtens IF
Torslanda IK Pojkar 11 Torslanda IK Pelé
Torslanda IK Pojkar 11 Torslanda IK Maradona
Torslanda IK Pojkar 11 Torslanda IK Ronaldinho
Torslanda IK Pojkar 11 Torslanda IK Zidane
Torslanda IK Pojkar 15 Torslanda IK
Torslanda IK Flickor 13 (9-m) Torslanda IK
Trollenäs IF Pojkar 14 Trollenäs IF
Träslövsläge IF Flickor 14 Träslövsläge IF
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF Gul
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF Blå
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF Röd
Tyresö FF Pojkar 15 Tyresö FF
Täby FK Pojkar 13 Täby FK FA
Täby FK Pojkar 13 (9-m) Täby FK
Täby FK Pojkar 15 Täby FK FA
Tölö IF Pojkar 12 Tölö IF 2Svart
Tölö IF Pojkar 12 Tölö IF 1Grön
Tölö IF Flickor 11 Tölö IF 2 Svart
Tölö IF Flickor 11 Tölö IF 1 Grön
Tölö IF Flickor 13 (9-m) Tölö IF 2
Tölö IF Flickor 13 (9-m) Tölö IF 1
Tölö IF Flickor 14 Tölö IF 2 Vit
Tölö IF Flickor 14 Tölö IF 1 Svart
Tölö IF Flickor 15 Tölö IF
Ursvik IK Pojkar 16 Ursvik IK
Utbynäs SK Pojkar 15 Utbynäs SK
Utbynäs SK Flickor 15 Utbynäs SK
Veberöds AIF Pojkar 10 Veberöds AIF 1
Veberöds AIF Pojkar 10 Veberöds AIF 2
Vikens IK Pojkar 10 Vikens IK
Vikens IK Pojkar 14 Vikens IK
Vinbergs IF Pojkar 14 Vinbergs IF
Värnamo Södra FF Pojkar 15 Värnamo Södra FF
Värö United Flickor 12 Värö United
Västerås IK Pojkar 16 Västerås IK
Västra Frölunda IF Pojkar 13 (9-m) Västra Frölunda IF
Växjö BK Flickor 13 (9-m) Växjö BK
Ystads IF FF Pojkar 11 Ystads IF FF
Åsa IF Pojkar 11 Åsa IF 1
Åsa IF Pojkar 11 Åsa IF 2
Åsa IF Pojkar 12 Åsa IF 2 Gul
Åsa IF Pojkar 12 Åsa IF 1 Svart
Åsa IF Pojkar 13 (9-m) Åsa IF
Åsa IF Pojkar 15 Åsa IF
Åsa IF Flickor 13 (9-m) Åsa IF
Åsa IF Flickor 15 Åsa IF 1
Åsa IF Flickor 15 Åsa IF 2
Åstorps FF Pojkar 10 Åstorps FF
Åstorps FF Pojkar 12 Åstorps FF
Örby IS Flickor 13 (9-m) Örby IS Blå
Örby IS Flickor 13 (9-m) Örby IS Röd
Newbody Solid Försäkring Adidas Resurs Bank Scandlines Sporrong SP Chark Din Bil Dole Zoégas / Nestlé Fest & Tält Findus Helsingborgs Dagblad Stadium Kundpartner Coca Cola Pågen Suez Watercompany