Detta är resultaten från Eskilscupen 2018. Se de senaste resultaten från Eskilscupen 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AB Akademisk Boldklub Pojkar 14
Ale United Vit Pojkar 13 (9-m)
Ale United Blå Pojkar 13 (9-m)
Ale United Pojkar 15
Alingsås IF Grön Pojkar 11
Alingsås IF Pojkar 13 (9-m)
Alingsås IF Pojkar 14
Alingsås IF Grön Pojkar 15
Alingsås KIK Flickor 16
Allerums GIF Pojkar 7
Allerums GIF Pojkar 8
Allerums GIF Blå Pojkar 9
Allerums GIF Pojkar 10
Allerums GIF Pojkar 11
Allerums GIF Flickor 10
Anderslöv BoIK / Skabersjö DFF Flickor 11
Annebergs IF Pojkar 12
Arlövs BI Pojkar 13 (9-m)
Asarums IF FK Pojkar 15
Askims IK Röd Pojkar 11
Askims IK Svart Pojkar 11
AsmundtorpsIF/BillebergaGIF Pojkar 13 (9-m)
Azalea BK Pojkar 11
Azalea BK Pojkar 11
Azalea BK Pojkar 16
Azalea BK Flickor 12
Bankeryds SK Flickor 13 (9-m)
Bankeryds SK Flickor 13 (9-m)
Bankeryds SK Flickor 14
Barnarps IF Pojkar 13 (9-m)
Bele Barkarby FF Flickor 15
Bergdalen IK Pojkar 14
Bergdalens IK Pojkar 12
Bergdalens IK Flickor 16
Bergums IF Pojkar 15
Billesholms GIF Pojkar 16
Bjuvstorps FF Pojkar 10
Bjärreds IF Pojkar 14
Bjärreds IF Pojkar 15
BK Astrio Gul Pojkar 11
BK Astrio Svart Pojkar 11
BK Astrio Pojkar 12
BK Derby Flickor 15
BK Höllviken Pojkar 10
BK Höllviken Pojkar 10
BK Höllviken Röd Pojkar 12
BK Höllviken Vit Pojkar 12
BK Höllviken Pojkar 15
BK Höllviken Pojkar 15
BK Höllviken Flickor 10
BK Höllviken röd/vit Flickor 13 (9-m)
BK Ljungsbro Pojkar 14
BK Olympic Pojkar 14
BK Olympic U15 Pojkar 15
Boo FF Pojkar 11
Boo FF Pojkar 13 (9-m)
Boo FF P05:1 Pojkar 13 (9-m)
Boo FF Pojkar 14
Boo FF :4 Pojkar 15
Boo FF Pojkar 15
Boo FF Flickor 13 (9-m)
Boo FF Flickor 13 (9-m)
Boo FF Flickor 16
Brämhult IK Flickor 13 (9-m)
Brämhults IK Pojkar 14
Brämhults IK Flickor 16
BSH Österlen Pojkar 10
Burseryd IF BoSS:juniorer Pojkar 16
Byttorps IF Pojkar 16
Byttorps IF Flickor 12
Byttorps IF Flickor 14
Bäckseda IF Pojkar 13 (9-m)
Bäckseda IF Pojkar 14
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 12
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 12
Dalsjöfors GoIF Pojkar 13 (9-m)
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14
Dalsjöfors GoIF Pojkar 15
Drøbak-Frogn IL Pojkar 14
Dösjöbro IF Flickor 10
Dösjöbro IF Flickor 14
Eds FF Pojkar 12
Egnahems BK Flickor 16
Ekhagens IF Svart Pojkar 12
Ekhagens IF Röd Pojkar 12
Emmaboda IS Flickor 14
Emmaboda kombination P04 Pojkar 14
Enebybergs IF Pojkar 14
Eneby BK Pojkar 13 (9-m)
Enskede IK Pojkar 14
Enskede IK -2 Pojkar 16
Eskilsminne IF Gul Pojkar 7
Eskilsminne IF Blå Pojkar 7
Eskilsminne IF Röd Pojkar 7
Eskilsminne IF Svart Pojkar 8
Eskilsminne IF Röd Pojkar 8
Eskilsminne IF Blå Pojkar 8
Eskilsminne IF Orange Pojkar 8
Eskilsminne IF Vit Pojkar 8
Eskilsminne IF Gul Pojkar 8
Eskilsminne IF Gul Pojkar 9
Eskilsminne IF Blå Pojkar 9
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 13 (9-m)
Eskilsminne IF Pojkar 13 (9-m)
Eskilsminne IF Pojkar 14
Eskilsminne IF Pojkar 15
Eskilsminne IF Pojkar 15
Eskilsminne IF Pojkar 16
Eskilsminne IF Blå Flickor 8/9
Eskilsminne IF Gul Flickor 8/9
Eskilsminne IF F8 Flickor 8/9
Eskilsminne IF Flickor 10
Eskilsminne IF Flickor 11
Eskilsminne IF Flickor 11
Eskilsminne IF Flickor 12
Eskilsminne IF Flickor 12
Eskilsminne IF Flickor 13 (9-m)
Eskilsminne IF Flickor 13 (9-m)
Eskilsminne IF Flickor 14
Eskilsminne IF Flickor 15
Eslövs BK Pojkar 11
Eslövs BK Pojkar 15
Falkenbergs FF Pojkar 14
FC Djursholm Pojkar 11
FC Gute Pojkar 15
FC Gute Pojkar 15
FC Hessleholm Flickor 14
FC Hessleholm Flickor 16
FC Rosengård BLÅ Flickor 11
FC Rosengård VIT Flickor 11
FC Rosengård Flickor 13 (9-m)
FC Rosengård Flickor 15
FC Staffanstorp Flickor 14
FC Trelleborg Pojkar 10
FC Trelleborg 1 Blå Pojkar 10
FC Trelleborg 2 Röd Pojkar 10
FC Trelleborg Blå Pojkar 11
FC Trelleborg Röd Pojkar 11
FC Trelleborg Pojkar 12
FC Trelleborg Pojkar 14
FC Trelleborg Pojkar 14
FC Trelleborg Pojkar 16
FK Karlskrona Svart Pojkar 14
Floda BoIF Blå Pojkar 12
Floda BoIF Pojkar 13 (9-m)
Floda BoIF Flickor 13 (9-m)
Fortuna FF Röd Pojkar 7
Fortuna FF Svart Pojkar 7
Fortuna FF Svart Pojkar 8
Fortuna FF Vit Pojkar 8
Fortuna FF Röd Pojkar 8
Fortuna FF Röd Pojkar 9
Fortuna FF Svart Pojkar 9
Fortuna FF 2 Svart Pojkar 10
Fortuna FF 1 Röd Pojkar 10
Fortuna FF Pojkar 11
Fortuna FF Pojkar 12
Fortuna FF Pojkar 12
Fortuna FF Pojkar 13 (9-m)
Fortuna FF Pojkar 14
Fortuna FF Röd Pojkar 16
Fortuna FF Röd Flickor 8/9
Fortuna FF Svart Flickor 8/9
Fortuna FF F8 Flickor 8/9
Fortuna FF Flickor 11
Fortuna FF Flickor 13 (9-m)
Fortuna FF Flickor 13 (9-m)
Fortuna FF Flickor 14
Fortuna FF Flickor 15
Fortuna FF Flickor 16
Frillesås FF Pojkar 12
Frillesås FF Pojkar 13 (9-m)
Frillesås FF Pojkar 16
Frillesås FF Flickor 12
Fristad/Sparsör/Borgstena Flickor 16
Furulunds IK Flickor 13 (9-m)
Furulunds IK Flickor 16
Fässbergs IF Pojkar 13 (9-m)
Fässbergs IF Pojkar 15
Gantofta IF Blå Pojkar 8
Gantofta IF Vit Pojkar 8
Gantofta IF Pojkar 10
Gerdskens BK Flickor 13 (9-m)
GIF Nike Pojkar 13 (9-m)
GIF Nike Pojkar 13 (9-m)
GIF Nike Pojkar 14
GIF Nike Pojkar 16
Gislaveds IS Pojkar 12
Glumslövs FF Pojkar 12
Glumslövs FF Pojkar 13 (9-m)
Glumslövs FF Pojkar 15
Glumslövs FF Flickor 12
Glumslövs FF Flickor 14
Glumslövs FF Flickor 16
Grimslöv/Vislanda Flickor 13 (9-m)
Grimslöv/Vislanda Flickor 13 (9-m)
Groheds IF/Ljungskile SK Flickor 13 (9-m)
Groheds IF/ Ljungskile SK Pojkar 15
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 14
Gärds Köpinge IF Flickor 13 (9-m)
Habo IF Pojkar 14
Halmstads BK Pojkar 11
Hammarby IF FF P07-12 Pojkar 11
Hammarby IF FF 10 Pojkar 13 (9-m)
Hammarby IF FF Flickor 16
Hanvikens SK Pojkar 16
Harrie FF Blå Pojkar 13 (9-m)
Hasslöv Skottorp Pojkar 11
Helsingborgs AIS Pojkar 15
Helsingborgs IF 4 Svart Pojkar 9
Helsingborgs IF 3 Vit Pojkar 9
Helsingborgs IF 2 Blå Pojkar 9
Helsingborgs IF 1 Röd Pojkar 9
Helsingborgs IF HIF VIT Pojkar 10
Helsingborgs IF HIF RÖD Pojkar 10
Helsingborgs IF HIF BLÅ Pojkar 10
Helsingborgs IF Pojkar 16
Helsingborg Östra IF Pojkar 8
Helsingborg Östra IF Pojkar 10
Helsingborg Östra IF Pojkar 11
Helsingborg Östra IF Grön Pojkar 12
Helsingborg Östra IF Svart Pojkar 12
Helsingborg Östra IF Pojkar 13 (9-m)
Helsingborg Östra IF Pojkar 15
Herrestads AIF Flickor 13 (9-m)
Herrestads AIF Flickor 14
HGH Pojkar 14
Hittarps IK Svart Pojkar 7
Hittarps IK Gul Pojkar 7
Hittarps IK Röd Pojkar 7
Hittarps IK Grön Pojkar 7
Hittarps IK Vit Pojkar 7
Hittarps IK Blå Pojkar 7
Hittarps IK Pojkar 10
Hittarps IK Pojkar 10
Hittarps IK Pojkar 10
Hittarps IK Vit Pojkar 11
Hittarps IK Svart Pojkar 11
Hittarps IK 4 Vit Pojkar 13 (9-m)
Hittarps IK 2 Grön Pojkar 13 (9-m)
Hittarps IK 1 Röd Pojkar 13 (9-m)
Hittarps IK 3 Svart Pojkar 13 (9-m)
Hittarps IK Pojkar 14
Hittarps IK 2 Svart Flickor 10
Hittarps IK 1 Vit Flickor 10
Hittarps IK Flickor 12
Hittarps IK Flickor 13 (9-m)
Hittarps IK Svart Flickor 13 (9-m)
Hittarps IK Svart Flickor 14
Hittarps IK Flickor 15
Hittarps IK Flickor 16
Holmalunds IF Pojkar 13 (9-m)
Hovshaga AIF Pojkar 13 (9-m)
Hovås Billdal IF Pojkar 11
Hovås Billdal IF Pojkar 11
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 14
Hovås Billdal IF Flickor 12
Hovås Billdal IF Flickor 12
Hovås Billdal IF Flickor 16
Hultsfreds FK Flickor 14
Hyllie IK Svart Pojkar 12
Hyllie IK Grön Pojkar 12
Hyllie IK Pojkar 13 (9-m)
Hyllie IK Flickor 13 (9-m)
Hyllinge GIF Pojkar 14
Hyltebruks IF P-04 Pojkar 14
Högaborgs BK Randigt Pojkar 13 (9-m)
Högaborgs BK Pojkar 13 (9-m)
Höganäs BK Röd Pojkar 8
Höganäs BK Blå Pojkar 8
Höganäs BK Pojkar 11
Höganäs BK Pojkar 12
Höganäs BK Pojkar 13 (9-m)
Höganäs BK Pojkar 14
Höganäs BK Pojkar 16
Höganäs BK Pojkar 16
Höganäs BK Flickor 11
Hönö IS Pojkar 14
IF Brommapojkarna Pojkar 11
IF Brommapojkarna Flickor 16
IF Böljan Flickor 13 (9-m)
IF Böljan Flickor 14
IF Böljan Flickor 15
IF Böljan Flickor 16
IF Centern Flickor 15
IF Elfsborg Pojkar 13 (9-m)
IF Elfsborg Pojkar 14
IF Elfsborg Pojkar 14
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15
IFK Berga Pojkar 13 (9-m)
IFK Berga Pojkar 13 (9-m)
IFK Borgholm Pojkar 15
IFK Falköping Pojkar 14
IFK Falköping FF Blå Pojkar 15
IFK Grimslöv Pojkar 15
IFK Grimslöv Flickor 11
IFK Göteborg Flickor 13 (9-m)
IFK Hässleholm Pojkar 13 (9-m)
IFK Kalmar Flickor 16
IFK Klagshamn Flickor 11
IFK Lidingö FK Flickor 16
IFK Nyköping Flickor 13 (9-m)
IFK Simrishamn Pojkar 15
IFK Skövde Pojkar 13 (9-m)
IFK Skövde Pojkar 14
IFK Skövde Pojkar 14
IFK Skövde Pojkar 15
IFK Stocksund Pojkar 13 (9-m)
IFK Trelleborg FK Flickor 14
IFK Österåker FK Pojkar 13 (9-m)
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 11
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 11
IF Limhamn Bunkeflo 1 L1 Pojkar 12
IF Limhamn Bunkeflo 2 L2 Pojkar 12
IF Limhamn Bunkeflo L3 Pojkar 12
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 15
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 15
IF Mölndal Fotboll Pojkar 13 (9-m)
IF Norvalla Flickor 16
IK Kongahälla Röd Pojkar 13 (9-m)
IK Kongahälla Pojkar 14
IK Vista/Ölmstad IS Flickor 13 (9-m)
IK Vista/Ölmstad IS Flickor 15
IK Wormo Pojkar 11
IK Wormo Flickor 12
IK Zenith Flickor 13 (9-m)
Ingelstad IK/Nöbbele BK Pojkar 13 (9-m)
Jonsereds IF Pojkar 13 (9-m)
Jonstorps IF FK Pojkar 11
Jonstorps IF FK Pojkar 14
Jonstorps IF FK Pojkar 15
Jonstorps IF FK Flickor 10
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 (9-m)
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 (9-m)
Jönköpings Södra IF Pojkar 16
Kalmar FF Vit Pojkar 11
Kalmar FF Röd Pojkar 11
Kalmar Södra IF Pojkar 13 (9-m)
Kinna IF Blå Pojkar 12
Kinna IF Röd Pojkar 12
Kristianstad FC Pojkar 12
Kullabygdens DFF Flickor 15
Kullabygdens DFF Flickor 16
Kullavik IF Pojkar 10
Kullavik IF Pojkar 11
Kullavik IF Pojkar 11
Kullavik IF Pojkar 12
Kullavik IF Pojkar 12
Kullavik IF Gul Pojkar 13 (9-m)
Kullavik IF Pojkar 14
Kullavik IF Flickor 10
Kullavik IF 2 Rosa Flickor 11
Kullavik IF 1 Vit Flickor 11
Kullavik IF Flickor 13 (9-m)
Kullavik-Särö Pojkar 15
Kullavägens BK blå Pojkar 14
Kungsbacka IF Pojkar 14
Kungsbacka IF Pojkar 15
Kvarnby IK Pojkar 13 (9-m)
Kvarnby IK Pojkar 16
Kågeröds BoIF Pojkar 8
Kågeröds BoIF Pojkar 9
Köpingebro IF Flickor 14
Laholms FK Pojkar 10
Laholms FK Pojkar 12
Laholms FK Pojkar 13 (9-m)
Landskrona BoIS Pojkar 14
Landvetter IF 2003 Flickor 14
LBK Gottfridsberg Flickor 12
LBK Gottfridsberg Flickor 13 (9-m)
Lerkils IF Pojkar 11
Lerkils IF Pojkar 11
Lerkils IF Pojkar 12
Lerkils IF Pojkar 13 (9-m)
Lerkils IF Pojkar 16
Lerkils IF Röd Flickor 11
Lerkils IF Blå Flickor 11
Lerums IS Pojkar 11
Lerums IS Pojkar 11
Lerums IS Flickor 13 (9-m)
Liatorps IF Pojkar 13 (9-m)
Lidköpings FK Pojkar 14
Lidköpings FK/Råda BK Flickor 16
Lidköpings FK / Vara SK Flickor 14
Lidköpings FK/ÖSIK Flickor 15
Liga 06 IF Pojkar 13 (9-m)
Liga 06 IF Pojkar 16
Lindome GIF Svart Pojkar 12
Lindome GIF Vit Pojkar 12
Lindome GIF Pojkar 14
Lindome GIF Pojkar 15
Lindome GIF Pojkar 16
Lindome GIF Flickor 11
Lindome GIF Flickor 11
Lindome GIF Flickor 12
Lindsdals IF Flickor 14
Linero IF Pojkar 11
Linero IF Pojkar 12
Linghems SK Pojkar 11
Ljungbyheds IF/Röstånga IS Pojkar 12
Ljungskile/Grohed/Ödsmål Flickor 15
Lunden Överås BK Pojkar 12
Lunden Överås BK Pojkar 12
Lunds BK Pojkar 15
Lunds BK Pojkar 16
Lunds FF Pojkar 15
Lunds FF Pojkar 16
Lunds FF Flickor 13 (9-m)
Läckeby GOIF Pojkar 13 (9-m)
Lövestads IF LEV U11 Pojkar 11
Madesjö IF Flickor 13 (9-m)
Malmö City FC Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 11
Malmö FF Pojkar 11
Malmö FF Pojkar 12
Mariedals IK Flickor 16
Mariestads BK Pojkar 15
Motala AIF FK Pojkar 15
Munka Ljungby IF Pojkar 16
Munka Ljungby IF/Västra Karups IF Flickor 16
Myckleby IK Pojkar 13 (9-m)
Målilla GOIF Pojkar 13 (9-m)
Mälarhöjdens IK Pojkar 15
Mölnlycke IF Pojkar 16
Mölnlycke IS/Sjövalla FK Pojkar 14
Mörarps IF Pojkar 10
Nebraska ODP Flickor 16
Nordstrand IF Pojkar 15
Nordstrand IF Pojkar 15
Näsets SK Pojkar 12
Näsets SK Pojkar 12
Nässjö FF Pojkar 13 (9-m)
Nässjö FF Pojkar 14
Nässjö FF Pojkar 16
Onsala BK Pojkar 11
Onsala BK Pojkar 11
Onsala BK Pojkar 11
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 13 (9-m)
Onsala BK Pojkar 13 (9-m)
Onsala BK OBK P04 - 1 Blå Pojkar 14
Onsala BK OBK P04 - 2 Röd Pojkar 14
Onsala BK Pojkar 15
Onsala BK Flickor 11
Onsala BK Flickor 11
Onsala BK Gul Flickor 12
Onsala BK Vit Flickor 12
Onsala BK Blå Flickor 12
Onsala BK Vit Flickor 13 (9-m)
Onsala BK Blå Flickor 13 (9-m)
Onsala BK Flickor 14
Onsala BK Flickor 15
Onsala BK Flickor 16
Oskarströms IS Flickor 13 (9-m)
Perstorp Bälinge IK Pojkar 10
Pålsboda GOIF Flickor 16
QBIK Flickor 14
QBIK Flickor 14
Qviding FIF Pojkar 13 (9-m)
Qviding FIF Flickor 13 (9-m)
Qviding FIF Flickor 13 (9-m)
Ramlösa Södra IF Pojkar 7
Ramlösa Södra IF Pojkar 8
Ramlösa Södra IF P2009 Pojkar 10
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 10
Ramlösa Södra IF Svart Pojkar 11
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 11
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 12
Ramlösa Södra IF Svart Pojkar 12
Ramlösa Södra IF Pojkar 13 (9-m)
Ramlösa Södra IF Pojkar 16
Romelanda UF Pojkar 13 (9-m)
Roslagsbro IF Pojkar 16
Rydboholms sk Pojkar 13 (9-m)
Råå IF Vit Pojkar 7
Råå IF Ljusblå Pojkar 7
Råå IF Ljusblå Pojkar 8
Råå IF Vit Pojkar 8
Råå IF Ljusblå Pojkar 10
Råå IF vit Pojkar 11
Råå IF ljusblå Pojkar 11
Råå IF Pojkar 13 (9-m)
Råå IF Pojkar 14
Råå IF Pojkar 15
Råå IF vit Flickor 10
Råå IF Ljusblå Flickor 10
Rävlanda AIS Pojkar 12
Rödsle BK Flickor 14
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 15
Sala FF Flickor 16
Sandsbro Allmänna IK Pojkar 12
Sandsbro Allmänna IK Pojkar 13 (9-m)
Sandsbro Allmänna IK Flickor 13 (9-m)
Segeltorps IF Pojkar 13 (9-m)
Sjömarkens IF Flickor 12
Skegrie BK Flickor 14
Skeppshult Burseryd Komb Flickor 13 (9-m)
Skiljebo SK Flickor 14
Skottorps IF Pojkar 9
Skottorps IF Pojkar 12
Skultorps IF Flickor 12
Skultorps IF Flickor 13 (9-m)
Skäldervikens IF Pojkar 9
Skäldervikens IF Pojkar 9
Skäldervikens IF Pojkar 9
Skövde KIK Flickor 13 (9-m)
Skövde KIK Flickor 14
Skövde KIK Flickor 14
Smålandsstenars GOIF Pojkar 12
Smålandsstenars GOIF Pojkar 14
Smålandsstenars GOIF Pojkar 15
Smålandsstenars GOIF Flickor 12
Smålandsstenars GOIF Flickor 14
Smålandsstenars GOIF Flickor 16
Snöstorps Nyhem FF Pojkar 10
Sollentuna FK Pojkar 16
Solängens BK Flickor 13 (9-m)
Solängens BK Flickor 13 (9-m)
Spanska Akademin FF Pojkar 11
Spanska Akademin FF Pojkar 13 (9-m)
Spjutstorps IF Flickor 13 (9-m)
Spårvägens FF Pojkar 13 (9-m)
SRG Himledalen Pojkar 16
SRG Himledalen Flickor 13 (9-m)
SSIF/ GoF IF Flickor 13 (9-m)
Staffanstorp United FC Ungdom Blå Pojkar 14
Stafsinge IF Pojkar 13 (9-m)
StafsingeIF/ArvidstorpsIK Flickor 14
Stattena IF Vit Pojkar 8
Stattena IF Blå Pojkar 8
Stattena IF Pojkar 9
Stattena IF Pojkar 11
Stattena IF Pojkar 13 (9-m)
Stattena IF Pojkar 14
Stattena IF Flickor 13 (9-m)
Stenkullen GoIK Pojkar 16
Stenkullen GoIK Flickor 16
Stenungsunds IF Stenungsuns IF Pojkar 14
Svalövs BK Pojkar 11
Svalövs BK Pojkar 14
Svalövs BK Pojkar 15
Svalövs BK Pojkar 16
Svedala IF Pojkar 15
Särö IK Pojkar 13 (9-m)
Sävedalens IF 2 Blå Pojkar 11
Sävedalens IF 1 Röd Pojkar 11
Sävedalens IF 2 Blå Pojkar 12
Sävedalens IF 1 Röd Pojkar 12
Sävedalens IF 2 Blå Pojkar 13 (9-m)
Sävedalens IF 1 Röd Pojkar 13 (9-m)
Sävedalens IF Pojkar 14
Sävedalens IF Flickor 10
Sävedalens IF Flickor 11
Sävedalens IF Flickor 13 (9-m)
Sävedalens IF Flickor 15
Södra Sandby/GOF IF Pojkar 16
Södra Sandby IF Pojkar 15
Tomelilla IF Pojkar 15
Tomtens IF Pojkar 14
Torns IF Pojkar 14
Torslanda IK Pelé Pojkar 11
Torslanda IK Maradona Pojkar 11
Torslanda IK Zidane Pojkar 11
Torslanda IK Flickor 13 (9-m)
Trelleborg ff Vit Pojkar 11
Trelleborg ff Blå Pojkar 11
Träslövsläge IF Flickor 14
Trönninge IF Pojkar 11
Tyresö FF Gul Pojkar 12
Tyresö FF Blå Pojkar 12
Tyresö FF Röd Pojkar 12
Tyresö FF Pojkar 15
Täby FK Pojkar 13 (9-m)
Täby FK FA Pojkar 13 (9-m)
Täby FK FA Pojkar 15
Täby FK FA Pojkar 14
Tölö IF Grön Pojkar 12
Tölö IF Svart Pojkar 12
Tölö IF 1 Grön Flickor 11
Tölö IF 2 Svart Flickor 11
Tölö IF Flickor 13 (9-m)
Tölö IF Flickor 13 (9-m)
Tölö IF 1 Svart Flickor 14
Tölö IF Flickor 15
Ulvåkers IF Pojkar 15
Ulvåkers IF / Värings Gif Flickor 16
Uppåkra IF Flickor 10
Uppåkra IF Flickor 12
Ursvik IK Pojkar 16
Utbynäs SK Pojkar 15
Utbynäs SK Flickor 15
Vapnö IF Pojkar 14
Vara Sportklubb Pojkar 16
Varbergs BoIS FC Flickor 16
Veberöds AIF Pojkar 10
Veberöds AIF Pojkar 10
Vedby/Rönne IF Pojkar 15
Vejby IF Pojkar 10
Vejby IF Pojkar 11
Vejby IF Pojkar 13 (9-m)
Vejby IF Pojkar 15
Vejby IF Flickor 13 (9-m)
Vellinge FF Pojkar 15
Vellinge IF Pojkar 13 (9-m)
Vellinge IF Flickor 16
Vikens IK Blå Pojkar 7
Vikens IK Vit Pojkar 7
Vikens IK Vit Pojkar 8
Vikens IK Blå Pojkar 8
Vikens IK Blå Pojkar 9
Vikens IK Vit Pojkar 9
Vikens IK Pojkar 10
Vikens IK Pojkar 14
Vikens IK F8 Flickor 8/9
Vittsjö GIK Pojkar 11
Vittsjö GIK 11-manna Flickor 14
Vänersborgs IF Pojkar 14
Värmdö IF Pojkar 13 (9-m)
Värnamo Södra FF Pojkar 14
Värnamo Södra FF Pojkar 15
Värö United Flickor 12
Västra Frölunda IF Pojkar 13 (9-m)
Västra Ingelstad/Oxie SK Pojkar 14
Västra Mark/IFK Öxnevalla Flickor 15
Växjö BK Pojkar 13 (9-m)
Växjö BK Flickor 13 (9-m)
Ystads IF FF Pojkar 11
Ystads IF FF Pojkar 14
Ystads IF FF Pojkar 15
Åhus Horna BK Pojkar 13 (9-m)
Åsa IF Pojkar 11
Åsa IF Pojkar 11
Åsa IF Gul Pojkar 12
Åsa IF Svart Pojkar 12
Åsa IF Pojkar 13 (9-m)
Åsa IF Pojkar 15
Åsa IF Flickor 13 (9-m)
Åsa IF Flickor 15
Åsa IF Flickor 15
Åstorps FF Pojkar 10
Åstorps FF Pojkar 11
Åstorps FF Pojkar 12
Åstorps FF Pojkar 13 (9-m)
Älvängens IK Pojkar 16
Ängelholm FF/Strövelstorp GIF Flickor 15
Ängelholms FF Pojkar 7
Ängelholms FF Pojkar 7
Ängelholms FF Pojkar 7
Ängelholms FF Pojkar 7
Ängelholms FF Pojkar 10
Ängelholms FF A Pojkar 12
Ängelholms FF Pojkar 12
Ängelholms FF Pojkar 13 (9-m)
Ängelholms FF 11-manna Pojkar 14
Ängelholms FF U15 Pojkar 15
Ödsmåls IK Flickor 13 (9-m)
Ödåkra IF Pojkar 8
Ödåkra IF Pojkar 9
Ödåkra IF Pojkar 13 (9-m)
Ödåkra IF Pojkar 16
Örby IS Röd Flickor 13 (9-m)
Solid Försäkring Adidas Resurs Bank Forsea SP Chark Din Bil Dole Zoégas / Nestlé Fest & Tält Findus Stadium Kundpartner Coca Cola Suez Watercompany Mariapark El Pågen LA Travel Gutz Sverigesupporten.se