Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alingsås IF Pojkar 12
Alingsås IF Grön Pojkar 13, 9-manna
Alingsås IF Pojkar 15
Alingsås KIK Flickor 15
Allerums GIF Pojkar 8 (P2011)
Allerums GIF Pojkar 9 (P2010)
Allerums GIF Pojkar 9 (P2010)
Allerums GIF Flickor 10
Allerums GIF Flickor 14, 9-manna
Alvesta GOIF Flickor 14, 9-manna
Anderslövs Boik/Skabersjö DFF Flickor 13, 9-manna
Aneby SK/Bälaryds IK Pojkar 15
Annebergs IF Pojkar 13, 9-manna
Annebergs IF Flickor 11
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 14, 9-manna
Arentorp Helås FK Flickor 15
Askims IK Röd Pojkar 12
Askims IK Svart Pojkar 12
Askims IK Pojkar 13, 9-manna
Askims IK Pojkar 14, 9-manna
Askims IK Flickor 14, 9-manna
Azalea BK Pojkar 11
Bankeryds SK Pojkar 14, 9-manna
Bankeryds SK Flickor 14, 9-manna
Bankeryds SK Flickor 14, 9-manna
Barkarö SK Pojkar 13, 9-manna
Bele Barkarby FF Pojkar 14, 11-manna
Bergdalens IK Pojkar 11
Bergdalens IK Pojkar 12
Bergdalens IK Pojkar 13, 9-manna
Bergdalens IK Pojkar 15
Bergdalens IK Flickor 15
Billesholms IK Flickor 13, 9-manna
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF Pojkar 14, 9-manna
Bjärreds IF Pojkar 15
BK Astrio Svart Pojkar 12
BK Astrio Gul Pojkar 12
BK Astrio Pojkar 13, 9-manna
BK Astrio Flickor 10
BK Derby Flickor 14, 9-manna
BK Derby Flickor 16
BK Höllviken Grön Pojkar 10
BK Höllviken Blå Pojkar 10
BK Höllviken Röd Pojkar 10
BK Höllviken Vit Pojkar 12
BK Höllviken Svart Pojkar 12
BK Höllviken Röd Pojkar 12
BK Höllviken Röd Pojkar 13, 9-manna
BK Höllviken Vit Pojkar 13, 9-manna
BK Höllviken Pojkar 16
BK Ljungsbro/Wreta Kloster Pojkar 14, 11-manna
BK Olympic Pojkar 8 (P2011)
BK Olympic Pojkar 14, 9-manna
BK Olympic Pojkar 14, 9-manna
BK Olympic Pojkar 15
Bollebygds IF BLÅ Flickor 12
Bollebygds IF VIT Flickor 12
Boo FF Pojkar 14, 11-manna
Borens IK Flickor 16
Borgeby FK Flickor 14, 9-manna
Bors SK Pojkar 13, 9-manna
Borstahusens BK Blå Pojkar 10
Borstahusens BK Röd Pojkar 10
Braås GOIF Pojkar 14, 9-manna
Braås GOIF Pojkar 15
Brunnby FF BFF Pojkar 13, 9-manna
Brämhults IK Pojkar 15
Brämhults IK Flickor 12
Båstads GIF Pojkar 10
Båstads GIF Pojkar 10
Båstads GIF Pojkar 13, 9-manna
Bäckseda IF Pojkar 13, 9-manna
Bäckseda IF Pojkar 15
Dalby GIF Flickor 11
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 13, 9-manna
Dalsjöfors GoIF Pojkar 13, 9-manna
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14, 9-manna
Dalsjöfors GoIF Pojkar 16
Dösjöbro IF Pojkar 13, 9-manna
Dösjöbro IF Pojkar 16
Dösjöbro IF Flickor 16
Egnahems BK EBK Pojkar 12
Egnahems BK Orange Pojkar 13, 9-manna
Egnahems BK Svart Pojkar 14, 9-manna
Egnahems BK Flickor 13, 9-manna
Ekängens IF Flickor 13, 9-manna
Eskilsminne IF Vit Pojkar 7 (P2012)
Eskilsminne IF Blå Pojkar 7 (P2012)
Eskilsminne IF Gul Pojkar 7 (P2012)
Eskilsminne IF Svart Pojkar 7 (P2012)
Eskilsminne IF Blå Pojkar 8 (P2011)
Eskilsminne IF Gul Pojkar 8 (P2011)
Eskilsminne IF Svart Pojkar 8 (P2011)
Eskilsminne IF Vit Pojkar 8 (P2011)
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010)
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010)
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010)
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010)
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010)
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 10
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 11
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 12
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna
Eskilsminne IF Pojkar 14, 9-manna
Eskilsminne IF Pojkar 14, 9-manna
Eskilsminne IF Pojkar 15
Eskilsminne IF Pojkar 16
Eskilsminne IF F7 Flickor 7 (F2012)
Eskilsminne IF F8 Flickor 8 (F2011)
Eskilsminne IF Flickor 9 (F2010)
Eskilsminne IF Flickor 10
Eskilsminne IF Flickor 10
Eskilsminne IF Flickor 11
Eskilsminne IF Flickor 11
Eskilsminne IF Flickor 12
Eskilsminne IF Flickor 12
Eskilsminne IF Flickor 13, 9-manna
Eskilsminne IF Flickor 13, 9-manna
Eskilsminne IF Flickor 14, 9-manna
Eskilsminne IF Flickor 15
Eskilsminne IF Flickor 16
Eslövs BK Pojkar 10
Falkenbergs FF Pojkar 13, 9-manna
Falköpings Kvinnliga IK Flickor 14, 9-manna
FC Hessleholm Flickor 10
FC Hessleholm Blå Flickor 13, 9-manna
FC Hessleholm Vit Flickor 13, 9-manna
FC Rosengård Flickor 12
FC Rosengård Flickor 14, 9-manna
FC Rosengård Flickor 16
FC Staffanstorp Flickor 15
FC Trelleborg Röd Pojkar 10
FC Trelleborg Grön Pojkar 10
FC Vetlanda Dam Flickor 15
Fjugesta IF Pojkar 14, 11-manna
Floda BoIF Pojkar 13, 9-manna
Fortuna FF Svart Pojkar 7 (P2012)
Fortuna FF Röd Pojkar 7 (P2012)
Fortuna FF Vit Pojkar 7 (P2012)
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011)
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011)
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011)
Fortuna FF Svart Pojkar 9 (P2010)
Fortuna FF Vit Pojkar 9 (P2010)
Fortuna FF Röd Pojkar 9 (P2010)
Fortuna FF Pojkar 10
Fortuna FF Pojkar 10
Fortuna FF Svart Pojkar 11
Fortuna FF Röd Pojkar 11
Fortuna FF Pojkar 12
Fortuna FF Pojkar 13, 9-manna
Fortuna FF Svart Pojkar 14, 11-manna
Fortuna FF Pojkar 15
Fortuna FF F7 Röd Flickor 7 (F2012)
Fortuna FF F7 Svart Flickor 7 (F2012)
Fortuna FF /F8 Flickor 9 (F2010)
Fortuna FF Flickor 10
Fortuna FF Flickor 10
Fortuna FF Flickor 12
Fortuna FF Flickor 13, 9-manna
Fortuna FF Flickor 15
Fortuna FF Röd Flickor 16
Fortuna FF Svart Flickor 16
Frillesås FF Pojkar 12
Frillesås FF Pojkar 12
Frillesås FF Pojkar 14, 9-manna
Frillesås FF Pojkar 15
Frillesås FF Flickor 12
Frillesås FF Flickor 13, 9-manna
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 15
Fristads GoIF FSB lag2 Pojkar 13, 9-manna
Fristads GoIF FSB lag1 Pojkar 13, 9-manna
Fristads GoIF Flickor 13, 9-manna
FSB F05 Flickor 14, 9-manna
FSB Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 16
Furulunds IK Pojkar 12
Furulunds IK Pojkar 13, 9-manna
Furulunds IK Pojkar 16
Furulunds IK Flickor 13, 9-manna
Färjestadens GOIF Pojkar 13, 9-manna
Färjestadens GOIF Pojkar 13, 9-manna
Förslöv / Bjäre United Pojkar 13, 9-manna
Gantofta IF Pojkar 8 (P2011)
Gantofta IF Pojkar 8 (P2011)
Gantofta IF Pojkar 9 (P2010)
Gantofta IF Pojkar 9 (P2010)
Gantofta IF Pojkar 12
Gerdskens BK Flickor 13, 9-manna
Gideonsbergs IF Flickor 14, 9-manna
Gideonsbergs IF Flickor 15
GIF Nike gul Pojkar 13, 9-manna
GIF Nike Pojkar 14, 9-manna
GIF Nike Flickor 12
GIF Nike Flickor 12
Glumslövs FF Pojkar 9 (P2010)
Glumslövs FF Pojkar 11
Glumslövs FF Flickor 13, 9-manna
Glumslövs FF/Asmundtorp If Flickor 15
Gnosjö IF Flickor 15
Grimsås IF Flickor 14, 9-manna
Groheds IF/Ljungskile SK Pojkar 15
Groheds IF/ Ljungskile SK Pojkar 16
Groheds IF / Ljungskile SK Flickor 14, 9-manna
Gränna AIS Pojkar 13, 9-manna
Gärds Köpinge IF Flickor 14, 9-manna
Habo IF Pojkar 15
Halmstads BK HBK BLÅ Pojkar 10
Halmstads BK Pojkar 11
Hamburgsunds IF Flickor 14, 9-manna
Hamburgsunds IF/Grebbestads IF Pojkar 14, 9-manna
Hammarby IF FF Pojkar 12
Hammarby IF FF Pojkar 13, 9-manna
Harrie FF Pojkar 14, 9-manna
Helsingborg City FC Pojkar 10
Helsingborg City FC Pojkar 12
Helsingborgs IF Pojkar 7 (P2012)
Helsingborgs IF Pojkar 8 (P2011)
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010)
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010)
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010)
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010)
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010)
Helsingborgs IF blå Pojkar 10
Helsingborgs IF röd Pojkar 10
Helsingborgs IF vit Pojkar 10
Helsingborg Östra IF Pojkar 7 (P2012)
Helsingborg Östra IF Pojkar 8 (P2011)
Helsingborg Östra IF Pojkar 10
Helsingborg Östra IF Pojkar 12
Helsingborg Östra IF Svart Pojkar 13, 9-manna
Helsingborg Östra IF Grön Pojkar 13, 9-manna
Helsingborg Östra IF Flickor 9 (F2010)
Hemsjö IF Pojkar 13, 9-manna
Herrestads AIF Pojkar 15
Herrestads AIF Flickor 14, 9-manna
Herrestads AIF Flickor 15
Hertzöga BK Pojkar 13, 9-manna
HFF Stattena Flickor 12
HFF Stattena Flickor 13, 9-manna
Hittarps IK Röd Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Lila Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Blå Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Gul Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Grön Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Vit Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Svart Pojkar 8 (P2011)
Hittarps IK Blå Pojkar 9 (P2010)
Hittarps IK Röd Pojkar 9 (P2010)
Hittarps IK Svart Pojkar 9 (P2010)
Hittarps IK Vit Pojkar 9 (P2010)
Hittarps IK Svart Pojkar 10
Hittarps IK Vit Pojkar 10
Hittarps IK Pojkar 11
Hittarps IK Pojkar 11
Hittarps IK Pojkar 11
Hittarps IK Vit Pojkar 12
Hittarps IK Svart Pojkar 12
Hittarps IK Vit Pojkar 13, 9-manna
Hittarps IK Svart Pojkar 13, 9-manna
Hittarps IK Pojkar 14, 11-manna
Hittarps IK Pojkar 14, 11-manna
Hittarps IK Pojkar 15
Hittarps IK F8 Flickor 8 (F2011)
Hittarps IK F8 Flickor 8 (F2011)
Hittarps IK Flickor 10
Hittarps IK 2 SVART Flickor 11
Hittarps IK 1 VIT Flickor 11
Hittarps IK Flickor 12
Hittarps IK Flickor 13, 9-manna
Hittarps IK Flickor 14, 9-manna
Hittarps IK Flickor 15
Hjulsbro IK Flickor 15
Hovshaga AIF Pojkar 14, 9-manna
Hovås Billdal IF Pojkar 11
Hovås Billdal IF Pojkar 11
Hovås Billdal IF Pojkar 11
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF United Pojkar 13, 9-manna
Hovås Billdal IF City Pojkar 13, 9-manna
Hovås Billdal IF Pojkar 16
Hovås Billdal IF Flickor 15
Hultsfreds FK Flickor 14, 9-manna
Husqvarna FF Blå Pojkar 12
Husqvarna FF Marin Pojkar 12
Hyllie IK Pojkar 13, 9-manna
Hyllie IK Pojkar 13, 9-manna
Hyllinge GIF Pojkar 15
Hyltebruks IF Pojkar 15
Högaborgs BK Pojkar 13, 9-manna
Högaborgs BK Pojkar 14, 9-manna
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010)
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010)
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010)
Höganäs BK Pojkar 10
Höganäs BK Pojkar 10
Höganäs BK Pojkar 11
Höganäs BK Vit Pojkar 13, 9-manna
Höganäs BK Pojkar 13, 9-manna
Höganäs BK Pojkar 14, 9-manna
Höganäs BK Flickor 12
Höganäs BK Flickor 13, 9-manna
Hörby FF Pojkar 15
IF Brommapojkarna 07-3 Svart Pojkar 12
IF Brommapojkarna 07-3 Röd Pojkar 12
IF Brommapojkarna Flickor 13, 9-manna
IF Brommapojkarna Flickor 15
IF Böljan Falkenberg Blå Pojkar 10
IF Böljan Falkenberg Vit Pojkar 10
IF Böljan Falkenberg Pojkar 13, 9-manna
IF Böljan Falkenberg Flickor 14, 9-manna
IF Centern Pojkar 13, 9-manna
IF Centern Flickor 11
IF Elfsborg Pojkar 13, 9-manna
IF Elfsborg Pojkar 14, 11-manna
IF Elfsborg Pojkar 14, 9-manna
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 14, 9-manna
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 15
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 15
IFK Berga Pojkar 14, 9-manna
IFK Grimslöv Pojkar 16
IFK Grimslöv Flickor 12
IFK Göteborg Blåvitt Flickor 13, 9-manna
IFK Göteborg Blåvitt Flickor 14, 9-manna
IFK Hässleholm Pojkar 13, 9-manna
IFK Hässleholm Pojkar 14, 9-manna
IFK Kalmar Flickor 15
IFK Klagshamn Pojkar 11
IFK Lidingö FK Blåvit Pojkar 12
IFK Lidingö FK Pojkar 12
IFK Lidingö FK Pojkar 13, 9-manna
IFK Lidingö FK Pojkar 13, 9-manna
IFK Osby Flickor 15
IFK Skoghall DF Flickor 14, 9-manna
IFK Skoghall DF Flickor 14, 9-manna
IFK Skövde FK Blå Pojkar 13, 9-manna
IFK Skövde FK Vit Pojkar 13, 9-manna
IFK Trelleborg FK Flickor 15
IFK Valla Flickor 15
IFK Örby Flickor 13, 9-manna
IFK Örby Flickor 16
IFK Öxnevalla Flickor 15
IF Leikin Pojkar 13, 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 12
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13, 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13, 9-manna
IF Lödde Svart Pojkar 13, 9-manna
IF Lödde Gul Pojkar 13, 9-manna
IF Lödde Pojkar 14, 11-manna
IF Väster Orange Pojkar 12
IF Väster Pojkar 15
IK Frej Täby FK Pojkar 14, 11-manna
IK Kongahälla Vit Pojkar 14, 11-manna
IK Kongahälla Pojkar 14, 11-manna
IK Wormo Flickor 13, 9-manna
IK Zenith Flickor 14, 9-manna
Ingelstad IK/Nöbbele BK Pojkar 14, 9-manna
Janstorps AIF Pojkar 12
Jarlabergs IF Pojkar 14, 11-manna
Jitex Mölndal BK Flickor 11
Jitex Mölndal BK Flickor 11
Jitex Mölndal BK Flickor 12
Jonstorps IF Flickor 10
Jonstorps IF Flickor 11
Jonstorps IF Flickor 12
Jonstorps IF FK Pojkar 12
Jonstorps IF FK Pojkar 16
Jula BK 04/05 Flickor 15
Jung/Kvänum 10 IF Flickor 12
Jung/Kvänum 10 IF Flickor 13, 9-manna
Jönköpings Södra IF Vit Pojkar 13, 9-manna
Jönköpings Södra IF Grön Pojkar 13, 9-manna
Jönköpings Södra IF Flickor 13, 9-manna
Kalmar Södra IF Pojkar 14, 9-manna
Kinna IF Pojkar 13, 9-manna
Klippans Förenade FF Pojkar 15
Kristianstad FC Pojkar 13, 9-manna
Kronängs IF Pojkar 15
Kronängs IF Pojkar 16
Kullabygdens DFF Flickor 15
Kullavik IF Pojkar 11
Kullavik IF Pojkar 12
Kullavik IF Pojkar 13, 9-manna
Kullavik IF Pojkar 16
Kullavik IF Flickor 11
Kullavik IF rosa Flickor 12
Kullavik IF vit Flickor 12
Kullavägens BK Pojkar 8 (P2011)
Kullavägens BK Pojkar 15
Kvicksunds SK Flickor 14, 9-manna
Kågeröds BoIF Pojkar 10
Kållered SK Pojkar 13, 9-manna
Laholms FK Pojkar 11
Laholms FK Pojkar 13, 9-manna
Laholms FK Flickor 13, 9-manna
Laholms FK Flickor 14, 9-manna
Landvetter IF 2003 Flickor 11
Landvetter IS Grön Pojkar 11
Landvetter IS Blå Pojkar 11
Landvetter IS Vit Pojkar 11
Lerkils IF Pojkar 10
Lerkils IF Blå Pojkar 11
Lerkils IF Pojkar 12
Lerkils IF Pojkar 12
Lerkils IF Pojkar 12
Lerkils IF Pojkar 13, 9-manna
Lerkils IF Pojkar 14, 9-manna
Lerkils IF Pojkar 16
Lerkils IF Röd Flickor 12
Lerkils IF Blå Flickor 12
Lerums IS Pojkar 12
Lerums IS Pojkar 12
LEV U12 Pojkar 12
Liatorps IF/Eneryda IF Flickor 14, 9-manna
Lidköpings FK Röd Pojkar 14, 9-manna
Lidköpings FK Pojkar 15
Lidköpings FK Flickor 15
Lidköpings FK Flickor 16
Liga 06 IF Pojkar 14, 9-manna
Lilla Träslövs FF lag 1 Pojkar 12
Lilla Träslövs FF lag 2 Pojkar 12
Lilla Träslövs FF Pojkar 15
Lindome GIF Pojkar 15
Lindome GIF Pojkar 16
Lindome GIF Vit Flickor 11
Lindome GIF Svart Flickor 11
Lindome GIF Flickor 13, 9-manna
Lindö FF Flickor 14, 9-manna
Ljungskile SK Pojkar 12
Ljungskile SK Grön Pojkar 12
Lunden ÖBK Pojkar 13, 9-manna
Lunds BK Pojkar 11
Lunds BK Pojkar 11
Lunds BK Pojkar 13, 9-manna
Lunds BK Pojkar 13, 9-manna
Lunds BK Flickor 16
Lunds BOIS Pojkar 11
Lunds FF Pojkar 16
Lunds FF Flickor 13, 9-manna
Malmö City FC Sorgenfri Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 10
Malmö FF Pojkar 11
Malmö FF Pojkar 11
Mariebo IK 1 Gul Pojkar 12
Mariebo IK 2 Svart Pojkar 12
Mariestads BoIS FF Flickor 14, 9-manna
Mälarhöjdens IK Fotboll Pojkar 14, 11-manna
Nordstrand IF Blå Pojkar 15
Nordstrand IF Vit Pojkar 15
Nordstrand IF Pojkar 16
Nässjö FF Pojkar 14, 9-manna
Nässjö FF Flickor 13, 9-manna
Nässjö FF Flickor 13, 9-manna
Onsala BK grön Pojkar 11
Onsala BK vit Pojkar 11
Onsala BK röd Pojkar 11
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Blå Pojkar 13, 9-manna
Onsala BK Vit Pojkar 13, 9-manna
Onsala BK Gul Pojkar 13, 9-manna
Onsala BK vit Pojkar 14, 11-manna
Onsala BK Röd Pojkar 15
Onsala BK Blå Pojkar 15
Onsala BK Flickor 11
Onsala BK Flickor 11
Onsala BK Flickor 12
Onsala BK Flickor 12
Onsala BK Lag Blå Flickor 13, 9-manna
Onsala BK Lag Vit Flickor 13, 9-manna
Onsala BK Flickor 14, 9-manna
Onsala BK Flickor 16
Oskarshamns AIK Pojkar 14, 11-manna
Perstorp Bälinge IK PBIK Pojkar 10
Qviding FIF Vit Flickor 14, 9-manna
Qviding FIF Vinröd Flickor 14, 9-manna
Ramlösa Södra IF 1röd Pojkar 8 (P2011)
Ramlösa Södra IF 2blå Pojkar 8 (P2011)
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 9 (P2010)
Ramlösa Södra IF Pojkar 10
Ramlösa Södra IF Pojkar 10
Ramlösa Södra IF Pojkar 11
Ramlösa Södra IF Svart Pojkar 12
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 12
Ramlösa Södra IF Svart Pojkar 13, 9-manna
Ramlösa Södra IF Vit Pojkar 13, 9-manna
Ramlösa Södra IF Pojkar 14, 9-manna
Romelanda UF Pojkar 14, 9-manna
Rydboholms sk Pojkar 15
RÅsLB Pojkar 16
Råå IF Pojkar 7 (P2012)
Råå IF Pojkar 7 (P2012)
Råå IF Pojkar 8 (P2011)
Råå IF Pojkar 8 (P2011)
Råå IF Pojkar 8 (P2011)
Råå IF Pojkar 9 (P2010)
Råå IF Pojkar 9 (P2010)
Råå IF Pojkar 9 (P2010)
Råå IF vit Pojkar 10
Råå IF ljusblå Pojkar 10
Råå IF ljusblå Pojkar 11
Råå IF Pojkar 12
Råå IF Pojkar 12
Råå IF ljusblå Pojkar 14, 9-manna
Råå IF Vit Pojkar 14, 9-manna
Råå IF ljusblå Pojkar 15
Råå IF ljusblå Pojkar 16
Råå IF F7 Flickor 7 (F2012)
Råå IF F7 Flickor 7 (F2012)
Råå IF ljusblå Flickor 10
Råå IF ljusblå Flickor 11
Råå IF Flickor 11
Räppe GOIF Pojkar 13, 9-manna
Rävlanda AIS 08 Pojkar 11
Rävlanda AIS 07 Pojkar 12
Rävlanda AIS 05-06 Pojkar 14, 9-manna
Rödeby AIF Pojkar 13, 9-manna
Saltsjö-Boo IF Pojkar 14, 11-manna
Saltsjö-Boo IF Flickor 15
Segeltorps IF Flickor 14, 9-manna
Sickla IF Flickor 16
Sjömarkens IF Flickor 12
Sjömarkens IF Flickor 13, 9-manna
Skanör Falsterbo IF Vit Pojkar 11
Skanör Falsterbo IF Röd Pojkar 11
Skegrie BK Flickor 15
Skogstorps GOIF Flickor 15
Skogstorps GOIF Flickor 16
Skottorps IF Pojkar 10
Skrea IF Pojkar 13, 9-manna
Skreia/Kolbu-KK Pojkar 14, 9-manna
Skreia/Kolbu-KK Pojkar 15
Skreia/Kolbu-KK Flickor 13, 9-manna
Skreia/Kolbu-KK Flickor 14, 9-manna
Skäldervikens IF Pojkar 10
Skäldervikens IF Pojkar 10
Skövde AIK Pojkar 11
Skövde AIK Pojkar 11
Skövde AIK Pojkar 12
Skövde AIK Pojkar 12
Skövde KIK Flickor 15
Skövde KIK Flickor 15
Skövde Kvinnliga IK SKIK Flickor 13, 9-manna
Skövde Kvinnliga IK Flickor 14, 9-manna
Smålandsstenars GOIF Pojkar 16
Smålandsstenars GOIF Flickor 13, 9-manna
Smålandsstenars GOIF Flickor 15
Snöstorps Nyhem FF Pojkar 11
Sollentuna FK Pojkar 14, 9-manna
Sollentuna FK Flickor 15
Solängens BK Grön Pojkar 13, 9-manna
Solängens BK Vit Pojkar 13, 9-manna
Solängens BK Pojkar 15
Solängens BK Flickor 12
Sporting Iowa East Flickor 15
Spånga IS FK Flickor 15
SRG Himledalen Flickor 13, 9-manna
SRG Himledalen Flickor 14, 9-manna
Stafsinge IF Pojkar 14, 9-manna
Stattena IF Pojkar 7 (P2012)
Stattena IF Pojkar 8 (P2011)
Stattena IF Pojkar 9 (P2010)
Stattena IF Pojkar 13, 9-manna
Stattena IF Pojkar 15
Stattena IF Flickor 15
Stenkullen GoIK Pojkar 13, 9-manna
Stenkullen GoIK Flickor 13, 9-manna
Svalövs BK Pojkar 7 (P2012)
Svalövs BK Pojkar 8 (P2011)
Svalövs BK Pojkar 12
Svalövs BK Pojkar 13, 9-manna
Svalövs BK F8 Flickor 8 (F2011)
Svedala IF Pojkar 12
Svedala IF Pojkar 12
Sävedalens IF Röd Pojkar 10
Sävedalens IF Blå Pojkar 10
Sävedalens IF Röd Pojkar 11
Sävedalens IF Blå Pojkar 11
Sävedalens IF Blå Pojkar 12
Sävedalens IF Röd Pojkar 12
Sävedalens IF Blå Pojkar 13, 9-manna
Sävedalens IF Röd Pojkar 13, 9-manna
Sävedalens IF Pojkar 14, 11-manna
Sävedalens IF Pojkar 15
Sävedalens IF Flickor 10
Sävedalens IF Flickor 12
Sävedalens IF Flickor 12
Sävedalens IF Flickor 13, 9-manna
Sävedalens IF Flickor 14, 9-manna
Sävedalens IF Flickor 15
Sävedalens IF Flickor 16
Tallboda IF Pojkar 13, 9-manna
Tallboda IF Flickor 15
Tenhults IF Flickor 15
Tingsryd United FC Pojkar 14, 9-manna
Tofta GOIF Pojkar 11
Tofta GOIF Pojkar 11
Tofta GOIF Flickor 16
Torns IF Svart Pojkar 12
Torns IF Orange Pojkar 12
Torns IF Pojkar 15
Trelleborgs FF Pojkar 7 (P2012)
Trelleborgs FF Pojkar 14, 11-manna
Trelleborgs FF Blå Flickor 9 (F2010)
Trollenäs IF Pojkar 15
Trollhättans FK / Halvorstorps IS Flickor 15
Träslövsläge IF Pojkar 13, 9-manna
Träslövsläge IF Flickor 13, 9-manna
Trönninge IF Pojkar 12
Täby FK P05 FA Pojkar 14, 11-manna
Täby FK FA Pojkar 12
Tölö IF Pojkar 14, 11-manna
Tölö IF vit Flickor 12
Tölö IF Grön Flickor 12
Tölö IF Grön Flickor 14, 9-manna
Tölö IF Svart Flickor 14, 9-manna
Ulvåkers IF Pojkar 14, 9-manna
Ulvåkers IF Pojkar 15
Ulvåkers IF Pojkar 16
Uppåkra IF Pojkar 10
Uppåkra IF Pojkar 12
Uppåkra IF Flickor 12
Waggeryds IK Flickor 16
Vallens IF 2 Vit Pojkar 15
Vallens IF 1 Blå Pojkar 15
Varbergs BoIS FC Pojkar 14, 9-manna
Varbergs BoIS FC Pojkar 14, 9-manna
Varbergs BoIS FC Flickor 12
Varbergs BoIS FC Flickor 15
Veberöds AIF Pojkar 11
Veberöds AIF Pojkar 11
Vejby IF Pojkar 7 (P2012)
Vejby IF Pojkar 9 (P2010)
Vejby IF Pojkar 11
Vejby IF Pojkar 14, 9-manna
Vejby IF Pojkar 16
Vejby IF Flickor 14, 9-manna
Vellinge IF Pojkar 11
Vellinge IF Pojkar 14, 9-manna
Vikens IK Pojkar 7 (P2012)
Vikens IK Pojkar 8 (P2011)
Vikens IK Pojkar 8 (P2011)
Vikens IK Vit Pojkar 9 (P2010)
Vikens IK Blå Pojkar 9 (P2010)
Vikens IK Vit Pojkar 10
Vikens IK Blå Pojkar 10
Vikens IK Pojkar 15
Vikens IK F8 Flickor 8 (F2011)
Vikens IK Flickor 9 (F2010)
Vikens IK Flickor 9 (F2010)
Vikens IK Flickor 13, 9-manna
Wä IF Pojkar 14, 9-manna
Wä IF Flickor 12
Vällingby AIK Pojkar 13, 9-manna
Vänersborgs FK Vit Pojkar 14, 9-manna
Vänersborgs IF Blå Pojkar 14, 11-manna
Vänersborgs IF Röd Pojkar 14, 9-manna
Värnamo Södra FF Pojkar 16
Värö United Pojkar 13, 9-manna
Värö United Flickor 14, 9-manna
Västerviks FF Pojkar 15
Västerviks FF Pojkar 16
Västra Frölunda IF Pojkar 13, 9-manna
Västra Frölunda IF Pojkar 13, 9-manna
Västra Frölunda IF Pojkar 14, 11-manna
Västra Karups IF Flickor 12
Växjö Norra IF Pojkar 14, 9-manna
Växjö Norra IF Pojkar 14, 9-manna
Åhus Horna BK Pojkar 13, 9-manna
Åhus Horna BK Pojkar 13, 9-manna
Åsa IF Svart Pojkar 12
Åsa IF Gul Pojkar 12
Åsa IF Pojkar 13, 9-manna
Åsa IF Pojkar 13, 9-manna
Åsa IF Pojkar 14, 9-manna
Åsa IF Flickor 13, 9-manna
Åsa IF Flickor 14, 9-manna
Åstorps FF Pojkar 9 (P2010)
Åstorps FF Pojkar 9 (P2010)
Åstorps FF Pojkar 10
Åstorps FF Pojkar 11
Åstorps FF Pojkar 13, 9-manna
Åstorps FF Pojkar 14, 9-manna
Åtvidabergs FF Flickor 15
Älvängens IK Pojkar 16
Ängelholms FF Pojkar 7 (P2012)
Ängelholms FF Pojkar 7 (P2012)
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011)
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011)
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011)
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011)
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011)
Ängelholms FF Pojkar 11
Ängelholms FF Pojkar 11
Ängelholms FF Pojkar 12
Ängelholms FF Pojkar 13, 9-manna
Ängelholms FF Pojkar 14, 11-manna
Ängelholms FF Gul Pojkar 15
Ängelholms FF Flickor 11
Ödsmåls IK Flickor 14, 9-manna
Ödåkra IF Pojkar 7 (P2012)
Ödåkra IF Pojkar 7 (P2012)
Ödåkra IF Pojkar 8 (P2011)
Ödåkra IF Pojkar 9 (P2010)
Ödåkra IF Pojkar 10
Ödåkra IF Pojkar 13, 9-manna
Öja FF Pojkar 14, 11-manna
Öjersjö IF Pojkar 12
Öjersjö IF 2 Vit Pojkar 12
Ölmstad IS/IK Vista Flickor 14, 9-manna
Örsundsbro IF Pojkar 15
Östers IF Pojkar 11
Östers IF Pojkar 11
Solid Försäkring Adidas Resurs Bank Forsea SP Chark Din Bil Dole Zoégas / Nestlé Fest & Tält Findus Stadium Kundpartner Coca Cola Suez Watercompany Mariapark El Pågen LA Travel Gutz